HAKKIMIZDA

AVRASYA CAM BALKON / HAKKIMIZDA

Kalitede tek adres…

✓İşinde Uzman ✓Müşteri Memnuniyeti ✓Yaratıcı ✓Uzun Süre Dayanıklılık ✓İleri Teknoloji ✓Estetik ve Tasarruf

FİRMAMIZ AVRASYA CAM BALKON SİSTEMLERİ 2010 YILINDA İSTANBUL BAHÇELİEVLERDE HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.ÖNCÜL AMACIMIZ DAİMA MEMNUN MÜŞTERİ VE SATIŞ SONRASI HİZMET ALANINDA DA AYNI HEYECANLA MÜŞTERİLERİMİZİN TALEP VE GERİ DÖNÜŞLERİNE YERİNDE VE ZAMANINDA ÇÖZÜMLER SUNMAK OLMUŞTUR.TAM DONANIMLI VE TECRÜBELİ,SAYGILI,SEVİYELİ VE FARKLI ALTERNATİF FİKİRLER ÜRETEBİLEN KADROMUZLA ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETİNİZ ANLAYIŞI İLE EN KALİTELİ HİMETİ EN UYGUN FİYATA SİZLERE SUNMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇABALAMAKTAYIZ.SEKTÖRDE CAM BALKON ÜRETİM MONTAJ DEMONTE HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Misyonumuz,

Avrasya Cam Balkon Sistemleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.