Otomatik Panjur

Otomatik Panjur

Panjurlar, özellikle günümüzde işyerleri ve otopark gibi alanların yanı sıra yaşam alanları için de sıkça tercih edilir hale gelmiş, bu panjur modelleri içerisinde de özellikle otomatik panjurlar oldukça önemli bir yere sahiptir.

Motorlu bir sisteme sahip olarak kumandalı veya duvara monte edilen bir buton ile yönetilen otomatik panjurlar, bu sayede son derece pratik ve kullanışlıdır. İstanbul otomatik panjur hizmeti veren firmamız, ürettiği otomatik panjur sistemleri ile gerek işyerleri gerek evler için harika bir imkan sağlamaktadır.

Özellikle yaşam alanları için üst düzey bir konfor sağlayan otomatik panjur sistemleri, yalnızca güneş ışığını engellemekle kalmayıp, aynı zamanda olumsuz hava şartlarından da yaşam alanlarını n etkili şekilde korumakta, özellikle ısı yalıtımlı olarak üretilen otomatik panjurlarımız, enerji tasarrufu adına oldukça etkili bir ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

Manuel panjurlara göre son derece pratik ve kullanışlı olan bu sistemler sayesinde kişiler, diledikleri zaman tek bir tuşla bu panjuru açıp kapatabilmektedir. Alüminyumdan üretilen motorlu yani otomatik panjurlar, özellikle işyerleri ve garaj kepenkleri olarak da uygulanabilmekte ancak özellikle konut projelerinde kullanımı son derece yaygın ve etkili olmaktadır.

İstek dahilinde otomatik panjur sistemleri için birden fazla kumanda kullanımı için panjur kodlaması yapılabilmekte, bu özellik özellikle garajlar için etkin olarak kullanılmakta ve çoklu ve fazla giriş-çıkış akışı için tercih edilmektedir.

Panjur üreticileri arasında İstanbul’daki en uygun fiyatlara sahip olan firmamız, her zaman en kaliteli malzemeler ile otomatik panjur modellerini üretmekte ve firmamızı tercih ederek otomatik panjurlarımızı satın alan kişilere uzman ekibimiz tarafından bu panjur sistemi büyük bir özveri ve dikkat ile montaj hizmeti sunulmaktadır.

İstanbul Otomatik Panjur Hizmetleri

İstanbul’da faaliyet gösteren Avrasya Cam Balkon firmamız, motorlu panjur sistemleri için imalat, satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. Kişilerin konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmesi adına kaliteli malzemelerle en verimli olacak şekilde ve özelliklerle üretilen otomatik panjur sistemlerimiz, en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman ekibimiz tarafından kaliteli bir işçilikle montajlanan ve bu sayede kişilerin sorunsuz bir otomatik panjura sahip olduğu hizmetlerimizde, özellikle yaşanabilecek sorunlar için bakım, onarım ve tamir hizmeti de en hızlı ve en kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır. Oldukça uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı otomatik panjur sistemleri için garantili bir hizmet sunan firmamız, İstanbul sakinlerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde bu panjurları üretmektedir.

Özellikle kişilerin zevklerini karşılaması ve evlerinin yapısı ve dekorasyonu ile uyum sağlayabilmesi adına pek çok farklı renk seçeneğiyle sunulan otomatik panjurlar, aynı zamanda sahip olduğu estetik yapısı ile son derece modern ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. İstanbul otomatik panjur hizmetleri için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Panjur Fiyatları

Otomatik panjur sistemleri hakkında, bu sisteme yaşam alanında sahip olmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen husus fiyatları olmaktadır. Otomatik panjur fiyatları, özellikle bu sistemler uygulanacak olan yerin ölçülerine göre özel olarak üretildiği için, otomatik panjur sisteminin kurulacağı metrekare son derece etkili olmakta, fiyatlar asıl olarak bu metrekare ölçüsü üzerinden belirlenmektedir.

Gerekli tüm işlemleri kaliteli bir işçilikle en kısa sürede sonuçlandıran firmamız, metrekare ve otomatik panjur ölçülerine göre belirlenen fiyatlar ve KDV ile birlikte bu sistemler için hizmet vermektedir. En uygun otomatik panjur metrekare fiyatı ile müşterilerinin memnuniyetini sağlarken, maddi olarak sağladığı memnuniyetin yanı sıra mükemmel otomatik panjur sistemleri ile de memnuniyeti sağlamaktadır.

Motorlu panjur sistemlerimiz için ayrıntılı bir şekilde fiyat bilgisi almak için iletişim numaralarımız ile bizlerle görüşme sağlayabilir, internet sitemizi ziyaret ederek sizler için sunduğumuz otomatik panjur sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Otomatik Panjur Çeşitleri Nelerdir?

Otomatik panjur çeşitleri nelerdir? Sorusuna yanıt olarak; Bu otomatik panjurlar üç farklı sistemde üretilebilmektedir. Bunlar;

Olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kullanım alanına göre değişen tercihlere sahip olan otomatik panjurlar için kişiler, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bu üç farklı otomatik panjur sistemine sahip olabilmektedir.

Hepsi son teknoloji ile üretilen ve kullanılan malzemeleri son derece kaliteli olan bu otomatik panjur çeşitleri, çözüm odaklı, pratik, uzun ömürlü, kullanışlı ve son derece estetiktir. Bu nedenle tüm çeşitler gönül rahatlığıyla tercih edilebilmektedir.

Otomatik Panjur Avantajları Nelerdir?

Otomatik panjur sistemleri ev ve işyerleri için pencere ve kapılar için uygulanan oldukça pratik ve fonksiyonel bir sistemdir. Kullanımı giderek artan bu sistemler, yalnızca etkili bir koruma sağlamamakta, aynı zamanda zerafeti ve şıklığı da içerisinde en iyi şekilde barındırarak oldukça estetik bir görünüme sahip olarak kişilerin ev veya işyerlerine özel bir hava katmaktadır.

Yağmur, sıcaklık ve rüzgar gibi dış etmenlere karşı ev veya işyerlerini oldukça etkili bir şekilde koruyan otomatik panjurlar, özellikle hırsızlık gibi durumlara karşı da son derece önemli ve etkili bir sistemdir. Kumanda veya buton sistemi ile kolayca yönetilebilen ve bu sayede kişilerin yerinden hareket etmesine dahi gerek olmadan açılıp kapanabilen bu sistemlerin daha pek çok önemli avantajı bulunmaktadır.

Otomatik panjur avantajları içerisinde şunlar yer almaktadır;

İstanbul’da faaliyet gösteren Avrasya Cam Balkon firmamız sayesinde en uygun fiyatlarla en kaliteli otomatik panjur çeşitleri ve modellerine sahip olabilir, uzman ekibimiz ile montajını en kaliteli şekilde gerçekleştireceğimiz bu sistemler ile maksimum konfor ve en modern ve şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Bize Ulaşın
No Image Found