Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

İstanbul katlanabilir cam balkon hizmeti veren Avrasya Cam Balkon firmamız sayesinde ev veya iş yerlerinizde bulunan balkonlara katlanabilir cam kullanarak açık halden kapalı hale getirebilirsiniz. Genellikle açık balkonların kapatılması kişilere birçok noktada avantaj sağlamakta olup çeşitli modeller içerisinden evin şekline veya kişinin tercihine göre model seçimine uygun olarak hizmet vermekteyiz.

Özellikle katlanabilir cam balkon oldukça fonksiyonel ürünler olmasının yanı sıra ergonomik özelliğe sahip ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Genellikle cam balkon seçimi yaparken birçok müşterimiz katlanabilir sisteme sahip olan cam balkon modellerini tercih etmektedirler.

Bu ürünlerin kişilere sağladığı birçok fayda bulunmakta olup aynı zamanda kullanılan cam çeşidinin ısıcamlı seçilmesi de ekstra ısı yalıtımı sayesinde avantaj sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon Nedir?

Katlanır cam balkon 2005 yılı itibariyle türkiye’de uygulanmaya başlamış olan balkon sistemleri olarak bilinmektedir. İlk olarak Finlandiya da ortaya çıkan bu sistem uygulanan sistem nedeniyle katlanır cam balkon adını almaktadır.

Temelde balkon kapatmak için tercih edilmesi nedeniyle bu isimle anılsa da katlanır cam sistemi olarak kabul edilmektedir. Çünkü bu ürünler ile sadece balkon kapatmak değil aynı zamanda ev içerisinde de kullanılmaları mümkündür.

Genellikle apartman içerisinde yaşayan kişilerin üst katta yaşayan komşudan gelen toz veya farklı unsurlardan balkonun kirlenmemesi ya da toz ve yağmur gibi dış etmenlere bağlı olarak balkon içerisinin temiz tutulmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda balkon kısmının kapatılması ile doğalgaz kombi ilerinin donması engellenmekte olup yakılan doğalgaz miktarının da azaltılmasını sağlamaktadır.

Cam Balkon Kullanımı

Cam balkon kullanımı oldukça kolay olmasıyla birlikte işlevsel olması da kişilerin daha rahat olmalarını sağlamaktadır. Bu kapsamda özellikle balkon kapatma sistemleri içerisinde en çok tercih edilenler katlanır cam balkon sistemleridir.

Bu ürünler raylı sistem üzerine tekerlekli yapıyla yerleştirilen camlardan oluşmakta ve böylece hareket edebilme yeteneğine sahip olan sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Katlanır cam balkon sistemlerinde yer alan cam kanatları sağ ve sol yöne doğru hareket ederek kullanılmakta olup böylece farklı alanlara açılarak işlevsel hale gelmektedirler.

Bu ürünleri kullanırken camın açılma yönüne doğru camı sürükleyerek gitmeniz ve içtikten sonra cam kanadını kendinize doğru çekerek katmanız yeterlidir. Sistemleri kapatmak için ise aynı işlemi tam tersi şekilde uygulayarak kapatabilir ve son olarak kilitleyebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Genellikle son yıllarda oldukça popüler hale gelen katlanır cam balkon sistemleri tamamen işlevsel ürünler olarak kabul edilmekte olup fonksiyonel açıdan da faydalı ürünler olarak görülmektedirler. Bu ürünler özellikle kolay kullanımlarının yanı sıra birçok farklı noktada da avantaj sağlamaktadır.

Genel olarak katlanır cam balkon sistemlerinin avantajları üzerine konuşacak olursak:

Bu kapsamda neden cam balkon tercih etmeliyim? Diye merak eden kişiler için özellikle müşterilerimize sunduğumuz cam balkon modelleri sayesinde hem daha özgür ve kişisel bir alan yaratmanız mümkün olup hem de kullanışlı bir gül ferah ve konforlu bir balkona sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Balkonlarınızı hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanmak istediğiniz durumlarda katlanır cam balkon sistemleri sizler için oldukça işlevsel ürünler olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda ekonomik ve kaliteli sistemler olması nedeniyle de genellikle müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları özellikle kullanılacak olan malzemelerin fiyatlarına göre değişiklik göstermekte olup komple sistem fiyatları hesaplanarak net bir ücret ortaya çıkarılmaktadır.

Bu kapsamda sistemin içerisinde kullanılacak fire miktarı, cam balkon rengi veya aksesuarlar fiyatları üzerinde etkili olmakta olup aynı zamanda kullanılacak alanın metrekare genişliği ve cam özelliği de ürünlerin fiyatları üzerinde belirleyici faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Metrekare fiyatı üzerinden hesaplanan bu ürünler özellikle firmamız tarafından ekonomik cam balkon fiyatları ile çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Cam balkon metrekare fiyatı modeller arasında farklılık göstermekte olduğundan sitemiz içerisinde yer alan modeller ve modellerin özelliklerine göre metrekare fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Özellikle cam balkon siparişine alırken kullanılacak alanın metrekare ölçüsü ve fire alanı oldukça önemlidir. Fite fit alınan ölçülerde yanlışlık söz konusu olduğundan kişilerin sipariş etmiş oldukları ürünler kullanılmaz hale gelmektedir.

Bu nedenle profesyonel olarak ölçüm yapılması ve bu ölçümlere göre sipariş verilmesi oldukça önemlidir.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları standart cam balkon fiyatlarına göre biraz daha maliyetli olsalar da işlevsel olmaları nedeniyle genellikle fiyat performans ürünü olarak kabul edilmektedir. Özellikle farklı renk seçeneklerinin yanı sıra renksiz cam balkon imalatı da firmamız tarafından yapılmakta olup tamamen kişinin isteğine göre tercih edilen model ve aksesuar eklemeleri yapılmaktadır.

Ancak aksesuar eklemeleri ve renk seçeneği bu noktada katlanır cam balkon sistemleri için net fiyat üzerinde çeşitlilik göstermektedir. Özellikle bu sistemin tekerlekli bir yapı üzerine kurulması nedeniyle klasik cam balkon modellerine göre daha fazla aksesuara ve aparata ihtiyaç duyulduğundan maliyetlere ve metrekare fiyatları daha yüksek olmaktadır.

Katlanır cam balkon m2 fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için web sitemiz içerisinde yer alan modelleri ve her model için belirlenmiş olan metrekare fiyatlarını inceleyebilir ve kullanım yapacağınız alanın metrekare ölçüsünü aldıktan sonra net fiyatlar hakkında bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle katlanır cam balkon siparişi vermeden önce kullanılacak alanın metrekare ölçüsünün doğru alınması ve aynı zamanda balkon şeklinin göz önünde bulundurularak bir ölçü alınması oldukça önemlidir. Aksi halde geniş veya dar olarak üretilmesi mümkün olan katlanır cam balkon modelleri sipariş ettiğiniz alan için uygun olmadığından kişilere ekonomik olarak zorluk ortaya çıkartmaktadır.

Cam Balkon Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Cam balkon fiyatı hesaplaması yapılırken özellikle seçilecek sistemin standart cam balkon, katlanır cam balkon veya sürgülü cam balkon olması yanı sıra kullanılacak camın ısı camlı özellikte olması da fiyat üzerinde etkili olmaktadır.

Ancak birçok kişinin gözünden kaçan en önemli unsur ise cam modellerinin tek renk veya çok renkli olarak tercih edilmesi de fiyatlar üzerinde değişikliğe neden olduğundan kişilerin genellikle model üzerindeki metrekare fiyatını baz alarak yaptığı hesaplamalar çoğu zaman doğru çıkmadığından mutlaka firmamız ile görüşme sağlayarak fiyat bilgisi almanız en doğru sonuca ulaşmanız için gereklidir.

cam-balkon-bg

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Bize Ulaşın
No Image Found